Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коса електрична GRAND КГ-2500
Тример електричний Grand КГ-2500 - це нове надходження на ринок України від набирає велику популярність чеської фірми Grand. Крім декількох моделей бензокосами чеські спеціалісти налагодили випуск і тримерів на електричному двигуні. Одна з них-це електро коса потужністю 2500 Ват зі сталевим валом приводу редуктора (не тросом, як у більшості моделей інших брендів). Якір і статор електродвигуна мають мідну обмотку і 3 шару захисного покриття.
Электрокоса Grand КГ-2500 призначена для скошування і підстригання трави на садових ділянках, газонах, біля квіткових клумб, огорож та інших важкодоступних для колісних газонокосарок місцях.
Технічні характеристики:
...| Двигун: | Електродвигун |
| Потужність двигуна: | 2500 Вт |
| Тип живлення: | від мережі |
| Напруга/частота: | 220/50 В/Гц |
| Обороти: | 9 000 в хвилину |
| Ріжуче обладнання: | Ніж, волосінь |
| Ширина скосу: | ліскою - 42 см, ніж - 23 см |
| Подача волосіні: | напівавтоматична |
| Штанга: | розбірна |
| Привід: | цільний сталевий вал |
| Плавний пуск: | є |
| Вага : | 5,3 кг |
ОСОБЛИВОСТІ:
- Верхнє розташування двигуна.
- Пряма розбірна штанга.
- Висока продуктивність.
- Компактні розміри і легка вага.
- Екологічна чистота і низький рівень шуму.
- Висока ефективність при косінні у важкодоступних місцях.
- М'яка, зручна рукоятка для зручності експлуатації інструменту.
- Вал коси виконаний з матеріалу підвищеної зносостійкості.
- Металевий редуктор з підшипниками
- Система плавного пуску
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- електротріммер Grand КГ-2500;
- котушка з волосінню
- 3-х зубчастий сталевий ніж
- захисний кожух
- велосипедна ручка;
- набір ключів;
- керівництво по експлуатації;
- гарантійний талон

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 220 |
- Ціна: 2 477 ₴




