
влевовправо
Коса електрична GRAND КГ-2800(цельный вал) ®
- В наявності
2 808 ₴
+380 (96) 576-17-16
Киевстар
- +380 (99) 198-83-88MTC
- +380 (63) 043-76-63Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коса електрична GRAND КГ-2800
Тример електричний Grand КГ-2800 - це нове надходження на ринок України від набирає велику популярність чеської фірми Grand. Крім декількох моделей бензокосами чеські спеціалісти налагодили випуск і тримерів на електричному двигуні. Одна з них-це електро коса потужністю 2800 Ват зі сталевим валом приводу редуктора (не тросом, як у більшості моделей інших брендів). Якір і статор електродвигуна мають мідну обмотку і 3 шару захисного покриття.
Электрокоса Grand КГ-2800 призначена для скошування і підстригання трави на садових ділянках, газонах, біля квіткових клумб, огорож та інших важкодоступних для колісних газонокосарок місцях.
Технічні характеристики:
...| Двигун: | Електродвигун |
| Потужність двигуна: | 2800 Вт |
| Тип живлення: | від мережі |
| Напруга/частота: | 220/50 В/Гц |
| Обороти: | 7 500 в хвилину |
| Ріжуче обладнання: | Ніж, волосінь |
| Ширина скосу: | ліскою - 420 см, ніж - 25.5 см |
| Подача волосіні: | напівавтоматична |
| Штанга: | розбірна |
| Привод: | цельний стальной вал |
| Плавний пуск: | есть |
| Вес : | 5,3кг |
ОСОБЛИВОСТІ:
- Верхнє розташування двигуна.
- Пряма розбірна штанга.
- Висока продуктивність.
- Компактні розміри та легка вага.
- Екологічна чистота та низький рівень шуму.
- Висока ефективність при косіння у важкодоступних місцях.
- М'яка зручна рукоятка для зручності експлуатації інструменту.
- Вал коси виконаний із матеріалу підвищеної зносостійкості.
- Металевий редуктор з підшипниками
- Система плавного пуску
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- электротриммер Grand КГ-2800;
- катушка с леской
- захисний кожух
- велосипедна ручка;
- набір ключів;
- керівництво по експлуатації;
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Максимальна кількість обертів | 7500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Розбірна |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятору | 220 |
- Ціна: 2 808 ₴




