Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бензокоса Eltos БГ-4700 (1ніж, 1котушка)
Мотокоса Eltos БГ-4700 — це інструмент для побутового використання, який здатний справлятися з жорсткою, щільною травою, кущами, бур'яном. Мотокоса Eltos — це потужна, універсальна конструкція, яка за допомогою волосіні або ножів може скісити великі площі трави.
Особливості бензокоси Eltos:
- Надійна котушка запалювання;
- Якісний карбюратор;
- Хромована поршнева.
- Тип двигуна: Двотактний
- Потужність двигуна, к. с.: 4,9 кВт
- Потужність двигуна, Вт: 4700
- Об'єм бензобака: 1,2 (л)
- Оберти двигуна: 8000-9000 (мін)
- Діаметр косіння ножем: 255 (мм)
- Діаметр косіння волосінню: 420 (мм)
- Вага: В упаковці з повною комплектацією 9,0 кг (для служб доставки)
Комплектація бензотримера Eltos 4700:
- Мотокоса Eltos 4700;
- Ремінь одноплечовий;
- Набір ключів;
- Ємність для розведення паливної суміші;
- Барабан (котушка) з волосінню — 1 шт.;
- Ніж 3- лопатей — 1 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 4.9 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 43 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 2 887 ₴






