Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1350ЕК
Це потужна кутова шліфмашина (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1350ЕК розроблена для полегшення безлічі домашніх завдань, чудово підходить для різання, шліфування та полірування металу та інших матеріалів. Він обладнаний зручними функціями безпеки для вашого спокою під час роботи, а також обладнаний потужним двигуном 1350 Вт і ергономічним дизайном, що дає змогу легко впоратися з будь-яким завданням.
Особливості углошліфмашини (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1350ЕК:
- Функція постійної швидкості під навантаженням.
- Регулювання обертів двигуна.
- Плавний пуск — забезпечує плавний пуск щоразу для додаткової безпеки та контролю.
- Голчастий підшипник у голові.
- Якір і статор залити лаком.
-
Характеристики болгарки ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1350ЕК:
- Потужність, Вт: 1350
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Тип шліфмашини кутова
- Діаметр диска, мм: 125
- Частота обертання, об./хв: 4000-11000
- Гарантія, міс.: 12
Комплектація:
- болгарка ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1350ЕК;
- захисний кожух;
- бічна ручка;
- посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Виробник | Промінь профі |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 190 ₴


