Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1500Е
Болгарка ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1500Е забезпечує швидке різання арматури та бетону, видалення фарби та іржі, а також заточування лез. Його двигун на 1500 Вт розвиває швидкість 11 000 об/хв, щоб із легкістю впоратися з багатьма завданнями. Тригерний перемикач забезпечує безпроблемну роботу, а блокування шпинделя дає змогу швидко та легко змінювати аксесуари. Двопозиційна бічна ручка з забезпечує комфортну зручність і кращий контроль, а литий металевий корпус редуктора збільшує довговічність і продовжує термін експлуатації шліфувальної машини.
У голові стоїть голчастий підшипник.
Особливості углошліфмашини (болгарка) ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1500Е:
- Регулювання обертів
- Голчастий підшипник у голові.
- Якір і статор залити лаком.
- Запасні вугільні щітки в комплекті.
- Потужний мотор 1500 Вт із регулюванням обертів.
- Компактний і тонкий дизайн для зручного використання
- Двопозиційна ручка для підвищеного комфорту кінцевого користувача.
- Легкий доступ для обслуговування вугільних щіток.
Характеристики болгарки ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1500Е:
- Потужність, Вт: 1500
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Тип шліфмашини кутова
- Діаметр диска, мм: 125
- Частота обертання, об./хв: 2000-11000
- Гарантія, міс.: 12
Комплектація:
- болгарка ЛУЧ-Профі КШМЛ 125/1500Е;
- захисний кожух;
- бічна ручка;
- посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Виробник | Промінь профі |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 225 ₴


