Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфмашина Мінськ МШМ-1450
Кутова шліфмашина Мінськ МШМ-1450 має невелику вагу та має ергономічну форму корпусу.Призначена для побутового використання, доповнювальна ручка дає змогу міцно контролювати інструмент під час роботи.Кнопка пуску фіксується в робочому положення.
Ця болгарка має високу потужність 1450 Вт і призначена для роботи з відрізним диском діаметр якого становить 125 мм.Високе число обертів холостого ходу становить 11000 об/хв забезпечує високу ефективність виконання поставлених задач.
Кутова шліфмашина Мінськ МШМ-1450 має металевий корпус редуктора та поліпшену систему вентиляції, що позитивно впливає на експлуатаційний ресурс.
Особливості болгарки
- Легка вага й ергономічний корпус
- Висока потужність і ресурс електродвигуна
- Кнопка фіксується в робочому положенні
- Блокування шпинделя для швидкої заміни диска
- Висока кількість обертів.
Технічні характеристики
- Напруга — 220 В
- Потужність — 1450 Вт
- Регулювання обертів — немає
- Оберти -11000 об/хв
- Діаметр диска — 125 мм
- Блокування шпинделя — є
- Різь шпинделя- М14
- Вес-2.5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Вага | 2.5 кг |
| Виробник | Minsk |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
- Ціна: 916 ₴











