
Болгарка KRAISSMANN 2000 KWS 180 (плавний пуск)®
- В наявності
2 124 ₴
- +380 (99) 198-83-88MTC
- +380 (63) 043-76-63Life
Болгарка KRAISSMANN 2000 KWS 180 (плавний пуск)
Болгарка (УШМ) KRAISSMANN 2000-KWS-180 — універсальний високопродуктивний інструмент побутового класу, яким можна різати, зачистити, шліфувати метал, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності мотора (2000 Вт), а також асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Характеристики Болгарка KRAISSMANN 2000 KWS 180 (плавний пуск)
| Виробник: | KRAISSMANN |
| Потужність, Вт: | 2000 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Тип шліфмашини: | кутова |
| Діаметр диска, мм: | 180 |
| Частота обертання, об/хв: | 8500 |
| Вага, кг: | 3,4 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
ОСОБЕННОСТИ:
-
ергономічний дизайн;
-
трипозиційна бічна ручка;
-
блокування шпинделя для швидкої заміни кола;
-
компактний і міцний корпус редуктора.
-
плавний пуск
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
болгарка Kraissmann 2000-KWS-180;
-
захисний кожух;
-
бічна ручка;
-
ключ для фіксації диска;
-
посібник з експлуатації;
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 3.4 кг |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 124 ₴







