Болгарка Grand МШУ 125/1450SE
Болгарка (УШМ) Grand МШУ-125-1450SE — універсальний високопродуктивний інструмент побутового класу, яким можна різати, зачистити, шліфувати метал, пластику, каменю та інших матеріалів. Висока ефективність роботи досягається завдяки великій потужності мотора (1450 Вт), а також асортименту змінних дисків і насадок для роботи з різними матеріалами. Інструмент зроблений за новітніми технологіями на сучасному обладнанні. Тривалий термін експлуатації й безвідмовної роботи забезпечується застосуванням матеріалів і комплектуючих високої якості.
Характеристики болгарка Grand МШУ 125/1450
| Виробник: | Grand |
| Потужність, Вт: | 1450 |
| Напруга/частота, В/Гц: | 220/50 |
| Тип шліфмашини: | кутова |
| Діаметр диска, мм: | 125 |
| Частота обертання, об/хв: | 11000 |
| Вага, кг: | 2,3 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
ОСОБЕННОСТИ:
-
ергономічний дизайн;
-
трипозиційна бічна ручка;
-
блокування шпинделя для швидкої заміни кола;
-
ефективніша система охолодження;
-
посилений редуктор.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
-
болгарка Grand МШУ-125-1450SE;
-
захисний кожух;
-
бічна ручка;
-
ключ для фіксації диска;
-
посібник з експлуатації;
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1450 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Виробник | GRAND |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 139 ₴


