
Болгарка Элпром 125/720 NEW
- В наявності
- Код: Б-0004291T
1 080 ₴
- +380 (99) 198-83-88MTC
- +380 (63) 043-76-63Life
Болгарка Елпром 125/720 NEW
Електрична кутошліфувальна машина Елпром 125/720 призначена для сухого зачищення, шліфування та різання (поздовжньої, поперечної, косої) металевих виробів різної форми (куточок, тавр, двотавр, швелер, труба тощо). Вона зручна та проста в експлуатації, працює від мережі. Чи не вимагають спеціального навчання. Додаткова ручка сприяє комфортній роботі.
Переваги болгарки Болгарка Елпром 125/720:
-шпиндель блокований кнопкою дозволяє швидко змінити диск
-оснащена високоміцним корпусом редуктора
-вимикач має режим фіксації
-додаткова рукоятка може бути встановлена в одну із двох сторін
-ергономічний корпус значно підвищує комфорт у роботі
Характеристики болгарки Болгарка Елпром 125/720:
-Тип шліфувальні машини - кутова (болгарка)
-Напруга - 220 В
-Частота – 50 Гц
-Потужність - 720 Вт
-Число оборотів холостого ходу - 11000 об/хв
-Діаметр диска – 125 мм
-Вага, кг: 2
-Блокування кнопки увімкнення - є
-Блокування шпинделя -є
Комплектація:
- Болгарка Болгарка Елпром 125/720;
- якісний захисний кожух для диска
- ключ,
- додаткова рукоятка, яка встановлюється у 2 позиціях
- Інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Элпром |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не подовжена |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шпиндель | M14 |
- Ціна: 1 080 ₴

