
Електричний лобзик Kraissmann 801 SS 80 (з лазером)®
- В наявності
1 487 ₴
- +380 (99) 198-83-88MTC
- +380 (63) 043-76-63Life
Електричний лобзик Kraissmann 801 SS 80 (з лазером)
Електролобзик KRAISSMANN 801 SS 80 — надійний і якісний інструмент, здатний витримувати істотні навантаження. Він призначений для пиляння предметів із дерева, заліза, кольорового металу та пластмаси. Може використовуватися для прямого або фігурного пропилювання. Обладнаний електролобзиком високопродуктивним мотором із високою потужністю 800 Вт. Двигун надійно захищений від перегрівів і негативних впливів, абразивів, пилу.
Лобзик Kraissmann 801 SS 80 має ергономічний дизайн, він зручний, легкий і компактний. Ергономічної форми ручка забезпечує зручність у процесі експлуатації, а також є антивібраційним засобом, поглинаючи коливання, і рівномірно розподіляючи водночас забезпечене навантаження.
Особливості інструмента:
- Якісне збирання
- Простота в експлуатації
- Надійність і висока міцність
- Швидка заміна полотна
- Регулювання кількості обертів
- Кнопка фіксації вимикача
- Під'єднання пилозбірника/пилососа
- Система гасіння вібрації
- Маятниковий хід
- Лазерний маркер
- Круглий сталевий шток
- Надійне кріплення пилки
- Ергономічний дизайн
- Функціональність
Комплектація лобзика Kraissmann 801 SS 80:
- Лобзик Kraissmann 801 SS 80
- Ключ
- Лінійка металева напрямна
- Перехідник — пиловідсмоктувач
- Пилочка 1 шт.
- Картонна коробка
Технічні характеристики лобзика Kraissmann 801 SS 80:
- Живиться від мережі 220 вольтів 50 герц
- Потужність двигуна — 800 ватів
- Оберти — 800-3000 на хвилину
- Регулювання обертів — є
- Лазерний маркер — є
- Маятниковий хід — є
- Швидкозатискне кріплення пилки — є
- Під'єднання пилозбірника/пилососа — є
- Блокування кнопки вмикання — є
- Система гасіння вібрації — є
- Товщина пропилу в дереві — 80 мм.
- Товщина пропилювання алюмінію — 15 мм.
- Товщина пропилу сталі — 8 мм
- Кут нахилу підошви — 45 градусів
- Вага — 2,5 кг
- Гарантія — 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (пластику) | 15 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Здув тирси | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Система погашення вібрації | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 487 ₴








