
влевовправо
БОЛГАРКА (ШЛІФМАШИНА) VORSKLA ПМЗ 2360/230 ®
- В наявності
2 071 ₴
+380 (96) 576-17-16
Киевстар
- +380 (99) 198-83-88MTC
- +380 (63) 043-76-63Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка VORSKLA ПМЗ 2360/230 — універсальний високопродуктивний інструмент професійного рівня, яким можна різати, зачистити, шліфувати метал, пластику, каменю та інших матеріалів.
Особливості:
- Надійний і потужний двигун
- Блокування шпинделя для зручної заміни кола
- Зручна додаткова ручка
- Ергономічний дизайн
- Вимикач із блокуванням від випадкового увімкнення
- Плавний пуск і обмеження пускового струму
- Алюмінієвий корпус редуктора
Характеристика:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 2360 Вт
- Кількість обертів: 6500 об/хв
- Діаметр диска: 230 мм
- Плавний пуск
Комплектація:
- болгарка VORSKLA ПМЗ 2360/230
- бічна ручка
- ключ
- захисний кожух
- коробка
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 2360 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 071 ₴




