Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрезер VORSKLA ПМЗ 800 6-8 (1 база в комплекті) предназначен для фігурної та прямолінійної обробки дерев'яних заготівок. Завдяки додатковим насадкам можна забезпечити оброблення деревини практично будь-якої складності. Міцна конструкція й ударостійкий корпус фрезерної машини VORSKLA ПМЗ 800 6-8 забезпечує довгий термін експлуатації.
Особливості:
- Подвійна ізоляція корпусу
- Ергономічний дизайн
- Ефективна система охолодження
Характеристика:
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність: 800 Вт
- Частота обертання: 32600 об/м.
- Розмін цанги фрези: 6, 8 мм
Комплектація:
- Фрезер VORSKLA ПМЗ 800 6-8
- База
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ворскла |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 411 ₴




