Подаруноквлевовправо
Акумуляторна пила ланцюгова GRAND АПЦ-40А/16-6 (2 акум., 40 В, 6000 мА·год, шина 405/355 мм, ЧЕХІЯ)
- В наявності
- Код: GRAND АПЦ-40А/16-4
7 020 ₴
+380 (96) 576-17-16
Киевстар
- +380 (99) 198-83-88MTC
- +380 (63) 043-76-63Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна пила ланцюгова GRAND АПЦ-40А/16-6 (2 акум., 40 В, 4000 мА·год, шина 405/355 мм, ЧЕХІЯ)
Характеристики:
- Модель: GRAND АПЦ-40А/16-6
- Тип двигуна: Безщітковий
- Тип акумулятора: Li-Ion (тип М)
- Напруга акумулятора (В): 40 (20+20)
- Ємність акумулятора (мА·год): 6000
- Потужність (Вт): 1000
- Елементи живлення: 21700
- Швидкість ланцюга без навантаження (м/хв): 360
- Мастило ланцюга: Автоматичне
- Крок ланцюга: 3/8 0,050"
- Довжина шини (мм): 405/16 (додаткова 355/14)
- Мастило ланцюга: +
- Безключова натяжка ланцюга: +
- Гальмо ланцюга: +
- Індикатор заряду батареї: +
- Час заряджання (год): 3
- Тип паковання: Коробка
- Гарантія (міс): 12
- Використовує макітовські акумулятори (тип М)
- Обладнана безщітковим двигуном
- Зручний у використанні дизайн
- Безключова система регулювання натягування ланцюга
- Автоматична система змащення ланцюга
- Обладнана захисним гальмом
- Індикація заряду батареї
- Зручна система регулювання натягування ланцюга
- Унікальна конструкція забезпечує високу ефективність різання й акуратний зріз
- Пила GRAND АПЦ-40А/16-6
- Акумулятори — 2 шт. 40В, 4 А/год
- Шина — 2 шт.
- Ланцюг — 2 шт. (супер зуб)
- Зарядний пристрій (подвійний)
- Захисний кожух
- Інструкція
- Коробка
Акумуляторна пила GRAND АПЦ-40А/16-6 обладнана потужним безщітковим двигуном і акумуляторами 40 В (4000 мА·год) з елементами 21700, що забезпечують довгу автономну роботу. Має автоматичну систему змащення ланцюга, захисне гальмо й безключове регулювання натягування. Зручний дизайн, індикація заряду батареї та дві шини (405 і 355 мм) роблять її ідеальним інструментом для професійного та побутового використання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Вага | 3.8 кг |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 6 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 90 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 7 020 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 250 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Акумуляторна пила ланцюгова GRAND АПЦ-40А/16-6 (2 акум., 40 В, 6000 мА·год, шина 405/355 мм, ЧЕХІЯ)»










