
влевовправо
Акумуляторна мініланцюгова пила KRAISSMANN 2033 AKS-BL 20/2 MP (Тушка, Каркас)
- В наявності
- Код: 2033 AKS-BL 20
1 593 ₴
+380 (96) 576-17-16
Киевстар
- +380 (99) 198-83-88MTC
- +380 (63) 043-76-63Life
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна ланцюгова мініпила KRAISSMANN 2033 AKS-BL 20/2 належить до бездротових інструментів, що використовують універсальну акумуляторну батарею й універсальний зарядний пристрій серії M-POWER.
Акумуляторна мініланцюгова пила для обрізання та розпилювання гілок і догляду за садом
Особливості:
- Потужний і продуктивний безщітковий мотор
- Додаткова ручка для більшої зручності
- Ручна система змащення ланцюга
- Тиха робота, висока ергономіка та тривалий час роботи
- Рухомий захисний кожух для безпечної роботи
- Індикатор рівня заряду
Характеристики:
Живлення: Акумулятор
Довжина шини: 203 мм.
Крок ланцюга: 1/4"
Швидкість обертання ланцюга: 5 м/сек
Вага: 2 кг
Тип акумулятора: Li-Ion
Ємність акумулятора: 4 А. г
Напруга акумулятора: 20 В
Комплектація
- пила акумуляторна KRAISSMANN 2033 AKS-BL 20/2
- пиляльний ланцюг (2 шт.)
- пиляльна шина
- додаткова ручка
- ключ для монтажу шини та ланцюга
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
Гарантія 12 місяців.
Виробник — KRAISSMANN (Німеччина).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Довжина шини | 203 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 5 м/сек |
| Загальні | |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 1 593 ₴





