Бензокоса Іскра ДБТ -6300(1 дисків/1 бабин)
Мотокоса Іскра 6300 — коса 2018г. Виробником були покращені характеристики та якість попередніх моделей бензокос і реалізовані в цій моделі. Мотокоса Іскра ДБЖ-6300 обладнана дуже потужним 58 кубовим двигуном. Двигун видає потужність 6300 Вт і 7000 об/хв. Обидва редуктори, як верхній, так і нижній, виготовлені з міцного сплаву, а вал — з високоміцної сталі. Робочий ресурс двигуна був збільшений завдяки хромованому покриттю циліндра. Всі ці чинники дали змогу збільшити термін експлуатації інструмента. Економний режим споживання палива був досягнутий завдяки використанню в конструкції японського карбюратора з ручним підкачуванням пального, наявність якого сильно спрощує запуск двигуна після тривалого простою апарату. Для роботи використовується суміш бензину з оливою для двотактних двигунів. Положення ручок і наплічне кріплення гарантує комфортне використання мотокоси
Особливості:
- Додаткова комплектація
- Простота в експлуатації
- Легкий ручний старт
- Економність
- карбюратор Японія Walbro
- Низький рівень шуму та вібрації
Комплектація:
- Тример бензиновий Іскра ДБТ-6300
- 1 бобіна з волосінню
- 1 нож
- ключі
- мірна місткість
- ремінь через плече
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Іскра |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 8.5 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 3 040 ₴


