
Кутова шліфмашина (болгарка) Craft-Tec PXAG-433 (920W, 125 мм)
- Немає в наявності
1 037 ₴
- +380 (99) 198-83-88MTC
- +380 (63) 043-76-63Life
Кутова шліфмашина (болгарка) Craft-Tec PXAG-433 (920W, 125 мм)
Машина шліфувальна кутова Craft-Tec PXAG-433 призначена для виконання шліфувальних і відрізних робіт із металу та інших конструкційних і будівельних матеріалів без подавання води в побутових умовах за допомогою шліфувального/відрізного кола.
Ця модель болгарки має потужний якісний двигун, споживаний 920 Вт, який дає змогу розвивати достатню кількість обертів на 11000 об/хв для швидкого та якісного виконання робіт.
Як різальний елемент використовуються алмазні кола та диски діаметром 125 мм.
Цю модель часто застосовують для дрібного демонтажу, зачищення поверхні, видалення фарби, а також інших різновидів ремонтних і опоряджувальних робіт. КШМ Craft-Tec PXAG-433 обладнана системою двостороннього кріплення колодки.
Характеристики болгарки:
- Живлення: побутова мережа 220В ~50Гц
- Споживана потужність: 920 Вт
- Частота обертання шпинделя на холостому ходу: 11000 об/хв
- Рекомендований діаметр шліф. відрізного кола: до 125 мм
- Тип електродвигуна: однофазний, колекторний
- Номінальний режим роботи: тривалий
- Клас машини за ГОСТ 12.2.013.0-91: II (з подвійною ізоляцією)
- Резьба шпинделя: М 14
- Посадковий діаметр: 22 мм
- Маса: 2,1 кг
Відмітні риси:
- Корпус з ударостійкого пластику
- Посилений корпус редуктора з магнієвого сплаву
- Фіксація валу редуктора
- Бічна ручка встановлюється у 2 положеннях
- Регульоване положення захисного кожуха диска
- Можливість кріплення на штативі
- Бічна мережева кнопка з фіксатором для тривалої роботи
- Мережева кнопка із захистом, що оберігає від від випадкового увімкнення інструмента
- Двостороння гайка дає змогу встановлювати відрізний або шліфувальний круг
Комплект постачання:
- Болгарка КШМ
- Поворотний защіпний кожух
- Ручка додаткова
- Спец ключ для монтажу дисків
- Запасні вугільні щітки
- Посібник з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 920 Вт |
| Вага | 2.1 кг |
| Виробник | Craft-Tec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 037 ₴

